0 (378) 505 00 11

Sosyal Medyada Biz}

ÇALIŞMA HAYATINDA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, bu gün (1 Temmuz 2016) itibariyle yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasıyla ilgili basın toplantısı düzenledi.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

ZAFER OSGB kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek elden çözmek ve 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU’ nun gerekliliklerini yerine getirmelerine yol göstermek amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Bu doğrultuda mevcut durumu detaylı ve hızlı bir şekilde yorumlayarak daha sağlıklı ve güvenli iş ortamı için gerekli iyileştirmeleri yapmak amacıyla profesyonel A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle fark yaratan bir ekip olmayı amaçlamaktadır.

Yapmış olduğumuz iş konusundaki yeterliliğimiz, işimizi sevmemizden ileri gelen detaycılığımız ve en önemlisi müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güven ile hızla büyümekteyiz. Bizim için en önemli başarı büyürken müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetten ödün vermemektir. Daha önemlisi işimizdeki özeni, insan odaklı politikamız ve güler yüzlü personelimizle perçinleyerek fark yarattığımızı düşünmekteyiz.

Türkiye’de şu anda 2000’e yakın OSGB bulunmaktadır. Bizim amacımız iş kazalarını olabildiğince minimum seviyede tutarken çevreye ve insana maksimum önemi göstermektir. ZAFER OSGB olarak şuanda farklı sektörlerden 100’den fazla şirkete ve binlerce çalışanına iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti vermenin yanında, bünyemizde bulundurduğumuz “Eğitim Merkezi” ile de ilk yardım eğimleri ile mesleki yeterlilik eğitimleri vermekteyiz. Bugün ve ileride oluşacak beklentilerinizi gelişime açık, genç ve dinamik kadromuzla en iyi şekilde karşılayacağımıza şüpheniz olmasın. Bizleri büyüten sizlerin desteği ve memnuniyetidir.

Saygılarımızla